Menu

Cliëntenraad over de zorg van Archipel Thuis

Meedenken, -praten en –beslissen!

U als cliënt ontvangt dagelijks zorg van de deskundige verpleegkundigen van Archipel Thuis. Hoe u deze zorgt ervaart is van belang om de zorg te kunnen verbeteren. De cliëntenraad die Archipel Thuis heeft, bespreekt o.a. de kwaliteit van de geleverde zorg, het nakomen van afspraken en de klachtenbehandeling met de directie van Archipel Thuis. Wij willen uw ervaringen daarin meenemen!

Ook de ervaring van uw kinderen en mantelzorgers is daarin van groot belang. Zij hebben tegenwoordig, weer, een steeds grotere rol in de zorg rondom u. En lopen tegen andere dingen aan. Daarom heeft deze cliëntenraad er voor gekozen dat een van leden mantelzorger is. De cliëntenraad heeft een jaaragenda opgesteld waarover zij met de directie in overleg treedt. Echter om haar werk goed te kunnen doen zullen zij ook een programma opzetten om in gesprek te gaan met cliënten, kinderen en mantelzorgers of aansluiten bij bestaande initiatieven.

De cliëntenraad vindt samen met de directie van Archipel Thuis de inbreng van cliënten heel belangrijk. Mede dankzij die inbreng kunnen zij slagvaardig en efficiënt werken. Lees hier de folder.

De cliëntenraad van Archipel Thuis bestaat uit vijf leden en is te bereiken via e-mail: clientenraad@archipelthuis.nl

Mevr. Corrie Junier (voorzitter) T 0499 47 63 24 j.junier@chello.nl
Mevr. Annette de Lange-Doorakkers (secretaris)        T 06 22 79 21 52 (bij voorkeur na 20.00 uur) annette@managementpursang.nl
Dhr. Harrie Maertens (lid) T 040 28 34 753 h.maertens@onsnet.nu
Mevr. Tineke de Haan - van Agt T 040 283 18 65 / 06 110 110 28 tineke.van.agt@gmail.com
Dhr. Wim Straathof T 040 29 33 099 w.straathof@onsnet.nu
Dhr. Wil Peijnenburg T 06 255 215 51 w.peijnenburg@onsnet.nl